Mamy dla Ciebie 17 194 ofert pracy

Herster Agencja Pracy Tymczasowej

ul. Plac Wolności 4, pok. 103 , 59-220 Legnica

biuro@herster.pl

www.herster.pl

727 239 265

Zobacz opis firmy

12.12.2017 (dodana 55 dni temu)   12.12.2017 (0 dni do końca)

PRACOWNIK PRODUKCJI- 2500 zł brutto Mile widziane Panie

Rodzaj zatrudnienia: Pełen etat,

Miejsce pracy: Legnica,

Agencja Zatrudnienia HERSTER (nr cert.10712)

poszukuje dla swojego Klienta w Legnicy kandydatów na stanowisko:

PRACOWNIK PRODUKCJI- 2500 zł brutto

Mile widziane Panie

Miejsce pracy – Legnica, LSSE

OPIS STANOWISKA PRACY:

  • Montaż elementów dla branży automotive

  • Praca w systemie zmianowym

WYMAGANIA:

  • Chęci do pracy

  • Zdyscyplinowanie

  • Zdolności i manualne

  • Atutem będzie doświadczenie w pracy na produkcji

OFERUJEMY:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową - docelowo zatrudnienie w firmie Klienta

  • Atrakcyjne wynagrodzenie - 2500 zł brutto/miesiąc

KONTAKT:

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojego cv na adres e-mail: biuro@herster.pl, w tytule maila wpisując: Pracownik Produkcji lub osobiście: Biuro Legnica, Pl. Wolności 4, (Inkubator Przedsiębiorczości) bud. AB, pok.103 (I piętro)

Tel. 727-239-265

Prosimy o załączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawa z 2002 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 101 poz. 926, ze zmianami).