Mamy dla Ciebie 17 194 ofert pracy

Can do! Consulting - Dorota Sędek

Ząbki

dsedek@candoconsulting.eu

www.candoconsulting.pl

695 690 540

Zobacz opis firmy

20.12.2017 (dodana 55 dni temu)   20.12.2017 (8 dni do końca)

Specjalista ds. sprzedaży aut luksusowych

Rodzaj zatrudnienia: Pełen etat, Część etatu, Kontrakt,

Miejsce pracy: Warszawa, Kraków, Wrocław, Rzeszów, Białystok,

Aktualnie dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branży automotive,
poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • aktywne pozyskiwanie nowych Klientów;
  • utrzymywanie relacji z Klientami istniejącymi;
  • obsługa procesu sprzedaży w oparciu o standardy firmy i na najwyższym poziomie;
  • promocja firmy i dbanie o jej dobry wizerunek;

Od Kandydatów oczekujemy:

  • znajomości rynku motoryzacyjnego (warunek konieczny)
  • doświadczenia w sprzedaży (mile widziane);
  • samodzielności;
  • wysokiej kultury osobistej;
  • niekaralności;

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • elastyczny czas pracy;
  • pracę w dynamicznym zespole pasjonatów motoryzacyjnych u lidera na rynku;

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres: dsedek@candoconsulting.eu

Prosimy o umieszczenie klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Can do ! Consulting - Dorota Sędek zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)".