Szukasz pracownika?

Znajdź go na LepszyEtat.pl!

free

Dodawaj ogłoszenia
całkowicie za darmo!

Nasz portal został zaprojektowany z myślą o firmach małych, średnich i dużych. Niezależnie od tego ilu pracowników już posiadacz oraz ile ogłoszeń chcesz dodać jest i będzie to darmowe! Portal powstał z myślą ogólnej dostępności dla każdego rodzaju przedsiębiorstwa. Każde ogłoszenie w naszym portalu dodawane jest na 14 dni. Ponadto może ono zostać przypisane do jednego miejsca pracy oraz jednej z mozliwych kategorii. Aplikacje potencjalnych kandydatów zgłaszane są bezpośrednio w naszym systemie, przez co masz wszystko w jednym miejscu. Wiedząc jednak, że bywają ogłoszenia bardziej rozbudowane przewidujemy możliwość rozbudowy ogłoszenia. Dostarczamy gamę różnego rodzaju opcji zwiększające widoczność oraz jakość ogłoszenia. Każda z nich jest kosztuje zawsze tyle samo, niezależnie od kategori! Podane ceny są cenami netto.

Wyróżnij swoje ogłoszenie.

Anonimowość

Anonimowość

Chcesz pozostać anonimowy? Ta opcja pozwala pozostać anonimowym. Kandydaci nie będzą mieli wglądu do Twojego profilu, a dane te poznają dopiero wtedy kiedy im je udostepnisz.

za darmo

Cover Firmy

Cover Firmy

Zależy Ci na uatrakcyjnieniu ogłoszenia? Dzięki ten opcji pomiędzy danymi o stanowisku, a zakresem obowiązków wyświetlimy cover Twojej firmy. Dodasz go w Panelu Pracodawcy.

za darmo

Dłuższy okres

Dłuższy okres

Chcesz aby Twoje ogłoszenie było wyświetlane dłużej, przez co będzie miało możliwość dotrzeć do większej ilości odbiorców? Dzięki tej opcji wydłużasz jego wyświetlanie z 14 do 30 dni!

za darmo

Duplikat

Duplikat

Masz do dodania więcej niż jedno ogłoszenie podobnego typu? Dzięki tej opcji możesz powielić opcje wyróżnienia innego z aktualnie wyświetlanych ogłoszeń na jedno nowo dodane.

za darmo

Miejsce pracy

Miejsce pracy

Szukasz pracownika niezależnie od miejscowości? Masz kilka biur w różnych miejscowościach? Dzięki tej opcji, będziesz mógł wskazać miejsce pracy aż do 5 miejscowości. Opłata dodawana jest jednorazowo.

za darmo

Multikategorie

Multikategorie

Twoje ogłoszenie pasuje do więcej niż jednej kategorii? Możesz wybrać, aż do 3 kategorii w której będzie widoczne, a w połączeniu z opcją wyróżnienia działa ona na wszystkich z tych kategorii.

za darmo

Oferta Polecana

Oferta Polecana

Chcesz jeszcze bardziej się wyróżnić? Pokaż swoją ofertę jako oferta polecana! Twoja oferta otrzyma dodatkową belkę z napisem "Oferta Polecana" na stronie ofert, oraz na stronie ogłoszenia.

9,99 zł

Wyróżnione

Wyróżnione

Wyróżnione na początku listy oferty cieszą się większym zainteresowaniem niż oferty zwykłe. Ogłoszenie takie będzie lepiej widoczne na liście ogłoszeń spełniających kryteria wyszukiwania.

14,99 zł

LepszyEtat.pl

Portal LepszyEtat.pl prowadzony jest przez Man Investment Sp. z o.o. zarejestrowaną w Sądzie Rejonowy dla m. Bydgoszczy, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego.

Przeznaczeniem portalu jest publikacja ofert pracy oraz praktyk i staży udostępnianych przez zewnętrzne podmioty. Publikacja tych informacji, rejestracja oraz prowadzenie konta w naszym systemie dla pracodawców i pracowników jest darmowe.

Dostawca zapewnia również dodatkowe opcje wyróżniania ofert, których ceny podane są wyżej oraz przed samym zakupem.
Naszym klientem posiadającym konto pracodawcy może zostać każda firma lub osoba prowadząca prowadząca działalność gospodarczą.

Rejestracja konta pracodawcy jak i osoby wszukającej pracy wymaga akceptacji regulaminu oraz zasad polityki prywatności i cookies. Brak akceptacji równoznaczny jest rezygnacją z chęci koszystania z usług dostarczanych przez portal LepszyEtat.pl. Dane wprowadzone w portalu mogą być w każdym momencie dowolnie modyfikowane, a w przypadku chęci konto może zostać usunięce po kontakcie z Biurem Obsługi Klienta.

Pytania i odpowiedzi

W jaki sposób mogę zapłacić za dodatkowe opcje w moim ogłoszeniu?
W naszym systemie nie ma konieczności podpisywania żadnych umów. W momencie kiedy dodajesz ogłoszenie zostaje ono automatycznie opublikowane. Po dodaniu ogłoszenia masz możliwość dodania opcji dodatkowych. Po ich wyborze generujemy płatność którą możesz wykonać za pomocą przelewu z konta bankowego. Płatności są obsługiwane przez serwis zewnętrzny przez co dzięki szybkiemu przelewowi opcje wyróżnienia mogą pojawić się już po chwili. Na każdą z płatności wystawiana jest faktura VAT, która jest dostępna w liście wykonanych płatności.
Czy ilość dodatkowych opcji wyróżnień jest ograniczona?
Nie wprowadzamy ograniczenia ilości dodatkowych opcji wyróżnienia. Jedyną zasadą jest to iż opcje te nie mogą się wykluczać. To znaczy, że jeżeli wybrałeś wyróżnienie poprzez prezentacje loga firmy, to nie może być już ono anonimowe.
Czy niewykorzystane w pełni opcje dodatkowe mogą być użyte w innych ogłoszeniach?
Nie. Niezależnie od tego jakie opcje wybierzesz są one dostępne w ramach jednego ogłoszenia. Jedynym wyjątkiem jest opcja "Duplikuj" która gwarantuje kopię wszystkich wyróżnień dodanych do omentu zakupu tej opcji do innego ogłoszenia. Dane ogłoszenie można duplikować tylko raz. Pozostałe opcje nie są przenoszalne. To znaczy, że jeżeli w jednym ogłoszeniu wykorzystasz np. 2 z 3 kategorii, to w innym ogłoszeniu nie masz dodatkowej jednej kategorii do dodania.

Zarejestruj się i znajdź pracownika!

Rejestracja w naszym portalu jest całkowicie bezpłatna!